Apmaksas kārtība un piegāde

Pēc pasūtījuma veikšanas mūsu mājas lapā, Jūs uz savu norādīto e-pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu par pasūtījumu un priekšapmaksas rēķinu.

Norēķinu rekvizīti:

SIA „M&RM”

Reģ. Nr. : 40103624341

PVN reģ. Nr. LV40103624341

Juridiskā adrese : Klijānu iela-47, Rīga, LV-1013

Banka : A/S „Swedbank”, bankas kods : HABALV22

Konts : LV73 HABA 0551 0357 95389

Pasūtījuma tālāka apstrāde tiks veikta tad, kad Jūs atsūtīsiet internetbankas maksājuma uzdevumu vai kontā būs saņemta Jūsu veiktā priekšapmaksa. Maksājuma uzdevumu varat sūtīt uz e-pastu info@forbaby.lv .Pēc rēķina apmaksas Jūs saņemsiet e-pastu ar apstiprinājumu un informāciju, ka produkts ir nosūtīts uz Jūsu norādīto adresi – produkts tiks piegādāts pasta nodaļā pēc norādītās piegādes adreses vai arī uz Jūsu norādīto pasta staciju.

Pasūtījumu nosūtīšana pa pastu vai caur pasta staciju tiek veikta nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma veikšanas un rēķina apmaksas.

Ja pasūtītā produkta piegāde tiek veikta caur pastu, Pasta staciju, Omniva pakomātu tad papildus produkta iegādes izdevumiem, par piegādi jāpiemaksā EUR 3,00.

Pasūtījumus iespējams nosūtīt arī ārpus Latvijas robežām (cena par piegādi atkarīga no Latvijas pasta pakalpojumu cenrāža).

Par datu drošību

Visa sniegtā personiska rakstura informācija ir uzskatāma par konfidenciālu un netiek izpausta trešajām personām, vai izmantota reklāmas sūtījumu nolūkos bez Jūsu iepriekšējas piekrišanas.