Preces pasūtīšanas kārtība

1. Izvēlieties produktu, kuru vēlaties iegādāties.

2. Kad produkts izvēlēts, tad tas jāpievieno iepirkumu grozam – spiediet pogu “pievienot grozam“. Kad tas izdarīts, parādās informatīvs uzraksts – Jūs tikko pievienojāt “produktu” grozam.

3. Ja vēlaties iegādāties vēl kādu no interneta veikalā piedāvātajiem produktiem, spiediet Turpināt iepirkties. Savukārt, ja vēlaties noformēt pasūtījumu par produktu, kas jau ir Jūsu iepirkumu grozā, spiediet Apskatīt pasūtījumu.

4. Sadaļā Produktu grozs Jūs varat apskatīt produktus, kuri pievienoti produktu grozam (tabulā būs redzams produkta nosaukums, daudzums un cena) un veikt korekcijas. Lai pasūtītu produktu ir jāievada sava kontaktinformācija : 1) maksātāja informācija (vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese) un 2) piegādes informācija. Kad kontaktinformācija ievadīta, spiediet pogu “Iegādāties“.

5. Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīta vēstule ar informāciju par Jūsu pasūtīto produktu. Tās pašas dienas laikā Jums uz e-pasta adresi tiks nosūtīts arī rēķins priekšapmaksai.

6. Kad saņemts Jūsu atsūtītais internetbankas maksājuma uzdevums vai kontā būs saņemta Jūsu veiktā priekšapmaksa, uz e-pasta adresi Jūs saņemsiet apstiprinājumu, ka Jūsu veiktais maksājums ir saņemts un pasūtītais produkts nosūtīts uz Jūsu norādīto adresi – produkts tiks piegādāts pasta nodaļā pēc norādītās piegādes adreses 3 darba dienu laikā.

Individuālie pasūtījumi tiek izgatavoti pēc Jūsu veiktās apmaksas saņemšanas.

Preces atgriešana un apmaiņas iespējas

Iegādājoties mājas lapā forbaby.lv pieejamos produktus, Jūs automātiski apstiprināt, ka esat iepazinies ar informāciju par produktu pareizu lietošanu un apņematies to ievērot.

Vēlamies brīdināt, ka dizaina krāsa uz ekrāna var atšķirties no reālās krāsas uz gatavā izgatavotā izstrādājuma, tas atkarīgs no Jūsu monitora tehniskā stāvokļa un uzstādījumiem.

Saskaņā ar LR 2002.gada 28.maija LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”, klientam ir tiesības 14 dienu laikā atgriezt iegādāto preci, ja tā neatbilst tam, kas pasūtīts. Preces jāatgriež ar iereģistrētu pasta sūtījumu 2 nedēļu laikā, bez bojājumiem, nemazgātas, nevalkātas, kopā ar pirkumu apstiprinošu dokumentu oriģināliem, kā arī paskaidrojošu vēstuli, kurā izskaidrots, kas Jūs neapmierina šajā precē, un norādīts, vai Jūs vēlētos preci samainīt vai arī saņemt atpakaļ savu naudu.

Ja atsakoties no iegādātas preces konstatēsim lietošanas un kopšanas pārkāpumus, nauda par iegādāto preci netiks atgriezta. Nauda par piegādes izdevumiem netiek atgriezta.

Visi teksti un dizaini ir SIA „M&RM” intelektuālais īpašums, kas ir aizsargāts likumā paredzētajā kārtībā.