Šo mājas lapu un tajā esošo mazuļu apģērbu dizainus esam radījušas mēs – Linda un Zanda.

Linda : Man bija jādodas raudzībās pie draugu bērniņa, vēlējos uzdāvināt mazajam ko mīļu, interesantu un jautru. Protams, veikalos ir daudz skaistas lietas mazuļiem, taču gribējās kaut ko no sirds, ko tādu, kas liktu smaidīt pašiem un padarītu mazo vēl apburošāku, tā radās ideja par oriģināli apdrukātu bērnu apģērbu.

Zanda : Meklējot apģērbus savai mazajai meitiņai secināju, ka veikalu plauktos var atrast daudz bodijus un rāpulīšus ar uzrakstiem angļu valodā. Pie sevis nodomāju, kāpēc gan nav nekas latviešu valodā – uzreiz arī iešāvās prātā pāris sirsnīgas un jautras frāzes.

Sanācām abas kopā un sākām runāt par saviem atklājumiem, un nolēmām, ka varētu pašas atvērt interneta veikalu, kurā varētu iegādāties mīļus, jautrus un interesantus apdrukātus bērnu apģērbus ar zīmējumiem un uzrakstiem latviešu valodā, kur dizainus un idejas būtu radījušas mēs pašas.

Sākotnēji tās bija tikai dažas dizainu skices un daži uzmetumi ar idejām mājas lapai. Ar laiku radās aizvien vairāk ideju gan dizainiem, gan mājas lapas izveidei, mūsu kopējā ideja ieguva aizvien skaidrākas aprises. Radās arī pirmie klienti draugu un paziņu lokā, kas atbalstīja mūsu centienus un deva iedvesmu tālākai darbībai.

Lēnām soli pa solim veidojām – apdomājām un piestrādājām pie katra dizaina un katra sīkuma – iesaiņojuma, noformējuma, mājas lapas izskata. Un te nu ir mūsu rezultāts šī mājīgā un jaukā mājas lapa, kas piedāvā jautras un mīļas dāvaniņas mazuļiem.

Lai mūsu radītie mazuļu apģērbi iepriecina gan Jūs, gan mazo nēsātāju! Veiksmīgu iepirkšanos!

Linda un Zanda

KONTAKTI

  • Ja ir radušies kādi jautājumi, Jūs  esat  vienmēr laipni aicināti rakstīt mums vēstuli uz e-pasta adresi info@forbaby.lv.
  • Seko mums portālā www.twitter.com – profils forbaby_lv vai portālā www.draugiem.lv – profils  http://www.draugiem.lv/forbaby
  • Mūsu rekvizīti SIA “M&RM”, reģ. Nr. 40103624341, juridiskā adrese : Klijānu iela 2A-47, Rīga, LV-1013.